×
Metehan Yılmaz
Metehan Yılmaz

1974 doğumlu olup, 3 kuşaktır motosiklet tutkunu olan bir ailenin üyesidir.

Motosikletli polis eğitmeni olan babasından ilk eğitimini alan Metehan Yılmaz; motosikletli polisler, özel motosikletli güvenlikler, motosikletli kuryeler ve hobi kullanıcılarına kadar geniş bir yelpazede eğitimler vermiştir. 

İki teker tutkusuyla kendisini profesyonel alanda eğitime, özel hayatında ise pist aktivitelerine adamıştır.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Eğitim Kurulu üyesidir. Eğitici eğitmeni yetkisine sahip olup, 2014 yılından bu yana Yamaha Riding Academy'nin yetkili eğitmeni olarak Yamaha Motor Türkiye bünyesinde görev yapmaktadır.

Türkiye’de bir ilk olan Yamaha bLU cRU yeni nesil yarışçı yetiştirme programının uygulayacısı ve eğitmenidir.

Üniversite sunumları, marka etkinlikleri, test sürüşleri ve sosyal sorumluluk proje çalışmaları yürütmektedir.

Ömer Faruk Topkar
Ömer Faruk Topkar

1992 İstanbul doğumlu, aslen Kastamonuludur. Motosiklet ile ilk tanışması 12 yaşında olmuştur. 2014 yılında yapılan Yamaha Riding Academy CV kategorisinde eğitmenlik eğitimini tamamlayarak Yamaha Motor Co., Ltd. tarafından yetkilendirilmiş ve eğitmen olmaya hak kazanmıştır. Ayrıca 2017 yılında da, MC sınıfı eğitmenlik eğitimini tamamlayarak her katagori ve seviye için eğitmen olarak seçilmiştir. TMF (Türkiye Motosiklet Fedarasyonu) tarafından akredite edilmiş ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış sürüş eğitmenidir.

2014 yılında Yamaha Riding Academy'nin yetkili eğitmenliğini almış, 2015 yılından itibaren Yamaha Motor Türkiye bünyesinde çalışmaya başlamıştır.

KAYIT OL