×
Yamaha bLU cRU Kamp

Yamaha bLU cRU Kamp

 

Yarışmak DNA’mızda var!

70 yıldır yarışıyoruz ve yarışlar kazanıyoruz. Edindiğimiz bu deneyimle Yamaha’nın mücadeleci ruhunu taşıyacak yeni nesiller yetiştirmek için Kenan Sofuoğlu ile eğitimlerimize başlıyoruz.

Amacımız hayalleri, istekleri ve tutkusu olan genç motosiklet severleri dünya standartlarında yarış koşullarına ve mücadeleye hazır hale getirerek geleceklerini şekillendirmek.

Alanında uzman Yamaha Riding Academy eğitmenleri tarafından ilk adımı  gerçekleştirilecek olan eğitimleri başarıyla tamamlayanlar, Dünya Supersport Şampiyonası’nda 5 kez şampiyon olan Kenan Sofuoğlu ile birlikte pist eğitimi almaya hak kazanacak.

Kenan Sofuoğlu ile eğitimini tamamlayan gençlerin en başarılısı Türkiye’yi temsil etmek üzere Yamaha sponsorluğunda R3 Challenge bLU cRU Cup’ta yer alarak profesyonel yarış kariyerine ilk adımı atacak!

Hayallerini gerçekleştirmek için bize katıl!

 

  • bLU cRU Kamp eğitimlerine katılmak için başvuru formunu eksiksiz doldumanız gerekmektedir.

  • Başvuru formu tarafımızca değerlendirilip sonrasında eğitim tarihi ile ilgili dönüş yapılacaktır.

  • Tüm katılımcıların eğitime katılım formunda belirtilen velisi ile gelmesi zorunludur.

  • Eğitim ücreti içerisine; 2 günlük eğitim, yemek, sürüş ekipman kullanımı ve İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında belirlenen lokasyonlardan ulaşım dahildir. Servis kullanımı ile ilgili tarafınıza bilgi verilecektir.  

  • Mart ayı boyunca sürecek eğitimler hafta içi perşembe ve cuma günleri , hafta sonu ise cumartesi ve pazar günleri gerçekleştirilecektir.

 

Kayıtlarımız Dolmuştur. 

2 Gün
YBR125 ve MT-25
1.000 TL
KAYIT OL