×
Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim ücretine servis, öğle yemeği ve sıcak ikramlar dahildir.

Servis kullanmak isteyen katılımcılarımız; HAFTA İÇİ: Avrupa yakası'ndan Metro City önü (07:45) ve Anadolu yakası Kozyatağı Atatürk Caddesi üzerindeki Starbucks Coffee önünden (08:15) kalkacak servislerimizi kullanabilirler. HAFTA SONU: Avrupa yakası'ndan Metro City önü (08:00) ve Anadolu yakası Kozyatağı Atatürk Caddesi üzerindeki Starbucks Coffee önünden (08:30) kalkacak servislerimizi kullanabilirler.

Eğitimlerimiz 09:30'da başlar, 16:30'da biter.

Eğitimlerimiz Seviye 1 için YBR125 motosiklet ile verilirken; Seviye 2 için MT-25 motosikletimiz ile verilmektedir. Seviye 3 "İleri Seviye Sürüş Geliştirme Programı"na kendi motosikletiniz, İleri Seviye Scooter Egitim'ine ise kendi scooter'ınız ile katılabilirsiniz. 

Seviye 3 "İleri Seviye Sürüş Geliştirme Programı", kısaca 400cc ve üzeri vitesli motosiklet kullanıcılarına daha doğru, güvenli, faydalı ve eğlenceli sürüş becerileri kazandırmaya yönelik bir eğitim programıdır. "İleri Seviye Scooter Eğitimi" ise belirli tecrübeye sahip scooter kullanıcılarının daha kolay, rahat ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacak geliştirici bir eğitimdir.

Seviye 1 için 350 TL, Seviye 2 için 375 TL, Seviye 3 "İleri Seviye Sürüş Geliştirme Programı" için 400 TL ve İleri Seviye Scooter için eğitim ücreti 350 TL'dir.

Üzerinizde mevsime uygun kıyafetler olmalıdır. Ayak bileklerinizi koruyan bir ayakkabı giymelisiniz. Uzun bir jean pantolon ya da korumalı pantolon giymelisiniz.

Seviye 1 ve Seviye 2 eğitimlerimiz kendi motosikletlerimiz ile verilmektedir. Seviye 1'de YBR125 motosiklet kullanılırken; Seviye 2'de MT-25 motosikletimiz kullanılmaktadır. Seviye 3 "İleri Seviye Sürüş Geliştirme Programı"na kendi motosikletiniz, İleri Seviye Scooter Egitim'ine ise kendi scooter'ınız ile katılabilirsiniz. 

Eğitime 18 yaşından küçükler, ailelerinden imzalı izin kağıdı almak şartıyla katılabilir.

Tüm korumalı kıyafetler (kask, dizlik, eldiven ve üst beden koruması) YRA tarafından sağlanmaktadır. Yeterli donanıma sahip kişisel ekipmanlarınız ile de eğitim alabilirsiniz.

Evet katılabilirsiniz. Eğitimlerimiz kapalı alanda gerçekleştiği için ehliyetiniz olmadan da katılabilirsiniz.

Eğitimlerimiz "Seviye 1, Seviye 2, Seviye 3 "İleri Seviye Sürüş Geliştirme Programı" ve İleri Seviye Scooter Egitimi" olmak üzere toplam 4 seviyeden oluşmaktadır.

Seviye 1 eğitimi; debriyajı ve vites değiştirmeyi ilk kez öğrenen katılımcılar için bir eğitim örneğidir.

Seviye 2 eğitimi ise; belirli bir düzeyde motosiklet kullanma tecrübesi olan katılımcılara yönelik bir eğitim örneğidir.