×
Post1
Yamaha’nın tüm dünyada genç yetenekleri keşfetmek için kurduğu ve gençlere eğitim olanağı sağladığı bLU cRU platformu bir çok şampiyon yetiştirmektedir. Türkiye’de eğitimlere YRA ve Kenansofuoğlu işbirliği ile başlayan bLU cRU kampı, YRA eğitmenleri tarafından yapılan eğitim akabinde Kenan Sofuoğlu ile gerçekleştirilecek pist eğitimini kapsamaktadır.
EĞİTİM DETAYI BU EĞİTİME KAYIT OL
Post1
Seviye 1 Eğitimi, teorik eğitim, YSRS, yani güvenli sürüş bilimi sunumu ile başlar. Durumun algılanması, karar verilmesi ve harekete geçilmesi gibi sürüş sırasında dikkat edilmesi gereken eylemleri vurgular. Motosiklet dünyasına doğru ve bilinçli bir başlangıç yapmak isteyen kullanıcı adaylarına yönelik vitesli araçlar ile yapılan temel seviye eğitimidir. SEVİYE 1 eğitimleri Yamaha YBR-125 ile verilmektedir.
EĞİTİM DETAYI BU EĞİTİME KAYIT OL
Post1
Seviye 2 Eğitimi, teorik eğitim, YSRS, yani güvenli sürüş bilimi sunumu ile başlar. Durumun algılanması, karar verilmesi ve harekete geçilmesi gibi sürüş sırasında dikkat edilmesi gereken eylemleri vurgular. En az 1.500 km vitesli Motosiklet tecrübesi olan sürücülere yönelik geliştirici bir eğitimdir. Eğitim sırasında katılımcının seviyesine bağlı olarak kişinin alacağı eğitim eğitmenler tarafından revize edebilir.
EĞİTİM DETAYI BU EĞİTİME KAYIT OL
Post1
Seviye 3 “İleri Seviye Sürüş Geliştirme Programı” Eğitimi; teorik eğitim, YSRS, yani güvenli sürüş bilimi sunumu ile başlar. Durumun algılanması, karar verilmesi ve harekete geçilmesi gibi sürüş sırasında dikkat edilmesi gereken eylemleri vurgular. En az 3.000 km vitesli motosiklet tecrübesi olan 250 cc ve üzeri vitesli motosiklet kullanıcılarına daha doğru, güvenli, faydalı ve eğlenceli sürüş becerileri kazandırmaya yönelik bir eğitimdir. Seviye 3 “İleri Seviye Sürüş Geliştirme Programı” eğitimine katılımcılarımızın kendi motosikletleri de katılabilirler. Talep edildiğinde akademi tarafından sağlanan MT25 modelimiz ile de eğitim alabilirsiniz.
EĞİTİM DETAYI BU EĞİTİME KAYIT OL
Post1
İleri Seviye Scooter Eğitimi, teorik eğitim, YSRS, yani Güvenli Sürüş Bilimi Sunumu ile başlar. Durumun algılanması, karar verilmesi ve harekete geçilmesi gibi sürüş sırasında dikkat edilmesi gereken eylemleri vurgular. En az 1.000 km scooter tecrübesi olan scooter kullanıcılarının kendi scooterları ile alacakları daha kolay ,rahat ve güvenli sürüş yapmalarını sağlayacak geliştirici bir eğitimdir.
EĞİTİM DETAYI BU EĞİTİME KAYIT OL